Gizlilik Taahüdü & Güven Politikası

GİZLİLİK

Eslinay.com, müşterilerine  daha iyi hizmet verebilmek için bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.
Eslinay.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmesine yönelik müşteri ”sınıflandırma” çalışmalarında sadece Eslinay.com bünyesinde kullanılmaktadır.
Eslinay.com üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
Eslinay.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.
Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Eslinay.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Eslinay.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir.
Bir başkasının bu bilgilere erişmesi ve değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme Güvenliği

Ayrıca Eslinay.com dan yapmış olduğunuz tesettür elbise, tesettür tunik ve diğer tesettür modellerimizin alışveriş güvenliğinde ”Secure Socket Layers” (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.
Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Eslinay.com veya ona hizmet vermekte olan şirketlerin sunucularında görülmemekte ve tutulmamaktadır.
Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Eslinay.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Sitemizde 128 Bit SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenli olarak alışveriş yapabilirsiniz. 
Saygılarımızla, Eslinay.com
 
Çalışma ve Sipariş Saatleri
Bizlere 0534 842 04 20 no’lu numaralardan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
Sitemiz üzerinden 0534 842 04 20 no’lu whatsapp sipariş hattımızdan 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.
https://www.facebook.com/Versacemoda adresimizin mesaj kısmından 7 gün 24 saat mesajla sipariş verebilirsiniz.

 


0