Hakkımızda


Biz Kimiz?

MİSYONUMUZ, İnternette güvenli alış verişin herkesin hakkı olduğuna inanmak ve güvenirliğimizin ilkesi dışına çıkmamak Stilingo ailesi olarak tedarikçilerimiz ve biz hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

 

VİZYONUMUZ, Yenilikçi akılcı ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla dünyada ve Türkiye’de ekonomik ürünler sunup şıklığın ve tasarımın öncüsü olmak.Tesettür giyimin en seçkin marka modern özel butik ürünlerini ve bir çok seçkin markalarının yanı sıra geniş ürün yelpazesine ünlü moda tasarımcılarının özel tasarımları milyonlarca kadına Stilingo aracılığı ile ulaşmaya devam ediyor.

 

Her yılın modasına uygun kumaş renk tasarım marka çeşit ve özel kreasyonlarından tasarımlarına kadar aradığınız tüm kıyafetleri ve aksesuarları kolaylıkla bulabileceğiniz son moda trendleri hakkında fikir sahibi olup en hızlı ve en güvenilir alış veriş yapabileceğiniz ilk online moda alış veriş sitesidir.Sunduğu çeşit ve marka seçenekleri ile Stilingo.com kısa süre içerisinde dünyada ve Türkiye’de modern giyim tarzını benimsemiş milyonlarca kadın için tarzlarını belirliye bilecekleri bir moda referans noktası markalar içinde indirim öncesi sezon fırsatlarında satış yapabilecekleri bir online platform olmuştur.Modayı takip etmeseniz dahi seçeceğiniz tasarımlar ile gayet modern ve trend bir görünümü yakalamış olacaksınız.Seçenekleriniz arasında şık kesim ve modelleriyle iş hayatınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz gün boyunca konforunuzdan ödün vermiyeceğiniz şık kıyafetlerle sizleri buluşturmaya ihtiyacınızıda kolaylıkla bulmaya binlerce seçeneklerle devam ediyoruz. Trend modeller eşliğinde ferace dizaynları ile dış giyim ihtiyacınızıda kolay ve güvenli bir şekilde karşılıyabilirsiniz.
Stilingo.com koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışır.Üyelik gerektirmeden Stilingo.com sitesini ziyaret edebilir. Siparişlerin 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmesi amaçlanır. Stilingo.com da yer alan ürünler profesyonel bir kadro ile özenle seçilir hazırlanırken iyi ve en güvenli şekilde kombinlenerek sizlerin beğenisine sunulur. Seçkin markalar site içerisinde ve sosyal mecralarda öne çıkartılır.


0